Najnowsze informacje z naszego serwisu.

Kontakt z nami:

Aby otrzymać odpowiedź
proszę wpisać adres e-mail
(pole nie obowiązkowe):

Poniżej prosimy wpisać
wynik działania 2+3

2015-03-11

Konkurs na logo "Między Prosną a Wartą"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nowy znak graficzny (logo) stowarzyszenia "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy i sympatycy naszego obszaru. Oczekujemy na prace graficzne w dowolnej postaci, zarówno w formie pliku elektronicznego, jak i tradycyjnego rysunku.

2015-03-09

16-27 marca biuro niecznynne

W dniach 16-27 marca 2015 r.  biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu remontu.

Do Państwa dyspozycji pozostajemy pod nr tel. 601 616 560, 601 861 060

Za utrudnienia przepraszamy

2015-02-19

"Seniorzy w akcji"

Rusza Konkurs „Seniorzy w akcji”  -  inkubator + dotacje

Jesteś osobą 60+? Masz pomysł na działania w swojej społeczności, pasje i doświadczenia, którymi chcesz się podzielić?
Masz 18-35 lat i razem z osobą 60+ chcesz rozkręcić międzypokoleniową akcję?

Zgłoś pomysł na projekt społeczny.
Dopracuj go przy wsparciu ekspertów i zdobądź dotację.

2015-01-21

105 wniosków dofinansowanych przez LGD

Piękny efekt działalności  naszego stowarzyszenia. Znamy już wyniki wszystkich przeprowadzonych naborów wniosków za pośrednictwem naszej LGD. Od 2010 roku stowarzyszenie przeprowadziło 17 naborów wniosków w ramach tzw. LEADER’a  (Oś 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013). Wszyscy beneficjenci, którzy złożyli wnioski w ostatnim roku podpisali już umowy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.

2015-01-21

Nagrody wręczone

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy, którzy przysłali do nas prawidłowe hasło z krzyżówki zamieszczonej w Biuletynie „Między Prosną a Wartą” otrzymali nagrody. Podkreślenia wymaga fakt, że pomimo znacznego stopnia trudności krzyżówki wszystkie odpowiedzi były prawidłowe. Oznacza to, że uczestnicy włożyli dużo wysiłku w odszukanie potrzebnych informacji. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

2014-12-12

Rozstrzygnięcie konkursu Krzyżówka z nagrodą

Rozstrzygnięcie konkursu

"Krzyżówka z nagrodą"

W dniu 12 grudnia 2014 r. Prezes naszej LGD Pan Andrzej Szymanek z pośród 24 nadesłanych, prawidłowych rozwiązań krzyżówki wyłonił poprzez losowanie laureata konkursu, którym została Katarzyna KaletaGratulujemy:)

Kasia uczęszcza do Publicznego Gimnazjum im. Armii gen. Andresa w Łubnicach. Do zwyciężczyni trafi główna nagroda w konkursie, którą jak wiecie jest aparat fotograficzny

Pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemi i jednocześnie zapewniamy, że również do Was trafią drobne upominki-niespodzianki.

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy serdecznie dziękujemy i już dziś życzymy

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Hasło z krzyżówki:

Lokalna Strategia Rozwoju

2014-11-17

Nowe Centrum Rekreacyjno - Sportowe w Radostowie Pierwszym

14 listopada 2014 roku miało miejsce otwarcie Centrum Rekreacyjno - Sportowego w Radostowie Pierwszym, potocznie nazywanego siłownią. Uprzejmie informujemy, że również ta inwestycja została zrealizowana za pośrednictwem naszej Lokalnej Grupy Działania w ramach tzw. małych projektów. Inwestycja jest przykładem wykorzystania środków unijnych w celu zaspokojenia ważnych  potrzeb lokalnych społeczności.

2014-11-07

Dostali pomoc na zakup sprzętu

3 listopada gmina Galewice podpisała z Samorządem Województwa Łódzkiego umowę o przyznanie pomocy na „Zakup sprzętu sportowo – rekreacyjnego do świetlic w Węglewicach, Ostrówku i Galewicach oraz budowę siłowni zewnętrznej w Osieku”, w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Całkowita wartość zadania – 103.242,52 zł

Kwota dofinansowania – 66.748,00 zł

Zadanie zostało zrealizowane w czerwcu i lipcu 2014 r.

2014-11-07

10 listopada biuro nieczynne

Uwaga !!!

W dniu 10 listopada 2014 r. (tj. poniedziałek)
biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

2014-09-30

Park w Czastarach

Za pośrednictwem Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – Lokalnej Grupy Działania, Gmina Czastary zdobyła dofinansowanie w kwocie 179.186,00 zł ze środków UE tj. Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi" na realizacje operacji pn. „Park w Czastarach – miejsce rekreacji, wypoczynku i zabawy”. Dotacja z tego źródła, przeznaczona została na zagospodarowanie działki z przeznaczeniem na utworzenie terenu rekreacyjnego i budowę placu zabaw. Projekt ma zapewnić poprawę jakości życia mieszkańców oraz stworzyć atrakcyjną ofertę do aktywnego wypoczynku dzieci, młodzieży, ich rodziców, jak i dziadków. Nowa infrastruktura ma służyć wszystkim mieszkańcom miejscowości Gminy Czastary.

znalezionych: 259 na 26 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
wtorek 31  marca  2015

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona Internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ta strona przeglądana była 340171 razy.