Najnowsze informacje z naszego serwisu.

Kontakt z nami:

Aby otrzymać odpowiedź
proszę wpisać adres e-mail
(pole nie obowiązkowe):

Poniżej prosimy wpisać
wynik działania 2+3

2015-01-21

105 wniosków dofinansowanych przez LGD

Piękny efekt działalności  naszego stowarzyszenia. Na chwilę obecną znamy wyniki wszystkich przeprowadzonych naborów wniosków za pośrednictwem naszego LGD. Od 2010 roku stowarzyszenie przeprowadziło 17 naborów wniosków w ramach tzw. LEADER’a  (Oś 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013).

2015-01-21

Nagrody wręczone

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy, którzy przysłali do nas prawidłowe hasło z krzyżówki zamieszczonej w Biuletynie „Między Prosną a Wartą” otrzymali nagrody. Podkreślenia wymaga fakt, że pomimo znacznego stopnia trudności krzyżówki wszystkie odpowiedzi były prawidłowe. Oznacza to, że uczestnicy włożyli dużo wysiłku w odszukanie potrzebnych informacji. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

2014-12-12

Rozstrzygnięcie konkursu Krzyżówka z nagrodą

Rozstrzygnięcie konkursu

"Krzyżówka z nagrodą"

W dniu 12 grudnia 2014 r. Prezes naszej LGD Pan Andrzej Szymanek z pośród 24 nadesłanych, prawidłowych rozwiązań krzyżówki wyłonił poprzez losowanie laureata konkursu, którym została Katarzyna KaletaGratulujemy:)

Kasia uczęszcza do Publicznego Gimnazjum im. Armii gen. Andresa w Łubnicach. Do zwyciężczyni trafi główna nagroda w konkursie, którą jak wiecie jest aparat fotograficzny

Pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemi i jednocześnie zapewniamy, że również do Was trafią drobne upominki-niespodzianki.

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy serdecznie dziękujemy i już dziś życzymy

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Hasło z krzyżówki:

Lokalna Strategia Rozwoju

2014-11-17

18-19 listopada biuro niecznynne

W dniach 18-19 listopada 2014 r. (tj. wtorek-czwartek) biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie.

Za utrudnienia przepraszamy

2014-11-17

Nowe Centrum Rekreacyjno - Sportowe w Radostowie Pierwszym

14 listopada 2014 roku miało miejsce otwarcie Centrum Rekreacyjno - Sportowego w Radostowie Pierwszym, potocznie nazywanego siłownią. Uprzejmie informujemy, że również ta inwestycja została zrealizowana za pośrednictwem naszej Lokalnej Grupy Działania w ramach tzw. małych projektów. Inwestycja jest przykładem wykorzystania środków unijnych w celu zaspokojenia ważnych  potrzeb lokalnych społeczności.

2014-11-07

Dostali pomoc na zakup sprzętu

3 listopada gmina Galewice podpisała z Samorządem Województwa Łódzkiego umowę o przyznanie pomocy na „Zakup sprzętu sportowo – rekreacyjnego do świetlic w Węglewicach, Ostrówku i Galewicach oraz budowę siłowni zewnętrznej w Osieku”, w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Całkowita wartość zadania – 103.242,52 zł

Kwota dofinansowania – 66.748,00 zł

Zadanie zostało zrealizowane w czerwcu i lipcu 2014 r.

2014-11-07

10 listopada biuro nieczynne

Uwaga !!!

W dniu 10 listopada 2014 r. (tj. poniedziałek)
biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

2014-09-30

Park w Czastarach

Za pośrednictwem Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – Lokalnej Grupy Działania, Gmina Czastary zdobyła dofinansowanie w kwocie 179.186,00 zł ze środków UE tj. Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi" na realizacje operacji pn. „Park w Czastarach – miejsce rekreacji, wypoczynku i zabawy”. Dotacja z tego źródła, przeznaczona została na zagospodarowanie działki z przeznaczeniem na utworzenie terenu rekreacyjnego i budowę placu zabaw. Projekt ma zapewnić poprawę jakości życia mieszkańców oraz stworzyć atrakcyjną ofertę do aktywnego wypoczynku dzieci, młodzieży, ich rodziców, jak i dziadków. Nowa infrastruktura ma służyć wszystkim mieszkańcom miejscowości Gminy Czastary.

2014-09-15

Otwarto 2 nowe place zabaw - efekty wdrażania LSR

Gmina Czastary w dniu 2 lipca 2014 oddała do użytku dla mieszkańców Gminy i nie tylko 2 nowe place zabaw w Parcicach i Radostowie.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy

2014-09-11

W piątek biuro nieczynne

Uwaga

W dniu 12 września 2014 roku (tj. piątek) biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie.

Za utrudnienia przepraszamy.

znalezionych: 257 na 26 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
wtorek 27  stycznia  2015

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona Internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ta strona przeglądana była 320755 razy.