strona główna
NEWSLETTER
Najnowsze informacje z naszego serwisu.
 
Zapisz się
 
 
Kontakt z nami:

Aby otrzymać odpowiedź
proszę wpisać adres e-mail
(pole nie obowiązkowe):

Poniżej prosimy wpisać
wynik działania 2+32014-09-11 

W piątek biuro nieczynne

Uwaga

W dniu 12 września 2014 roku (tj. piątek) biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie.

Za utrudnienia przepraszamy.

  więcej >>


2014-09-09 

Pracodawcy gimnazjalistom

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska i Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska zapraszają do udziału w programie pn.: „Społeczna odpowiedzialność biznesu”. Jest to program skierowany do gimnazjalistów mający dzięki zaangażowaniu przedsiębiorców  pomóc uczniom w podjęciu właściwych wyborów w trakcie przygotowania do aktywności zawodowej. W szczególności ma umożliwić młodym ludziom zapoznanie się z firmami działającymi na lokalnym rynku, a przez to ułatwić podjęcie świadomej decyzji przy wyborze rodzaju szkoły.

  więcej >>


2014-09-04 

POWIATOWO – GMINNE DOŻYNKI W BOLESŁAWCU

W dniu 31 sierpnia „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania uczestniczyła w Powiatowo – Gminnych Dożynkach 2014 w Bolesławcu. Uroczystość dożynkową rozpoczęto ceremonią Mszy Świętej w Kościele Św. Trójcy, po której barwny korowód dożynkowy przeszedł drogą wzdłuż boiska na którym zaplanowano część oficjalną.  Starostowie tegorocznych dożynek przekazali świeżo wypieczonego chleb na ręce gospodarzy: Starosty Wieruszowskiego – Andrzeja Szymanka oraz Wójta Gminy Bolesławiec – Leszka Dominasa. Uroczystość rozpoczął występ chóru parafialnego z Bolesławca, po którym gopodarze powitali wszystkich, którzy przybyli tego dnia na boisko w Bolesławcu. Następnie Starosta Wieruszowski wręczył nagrody dla rolników, producentów rolnych oraz wybitnych sportowców z Powiatu Wieruszowskiego.

  więcej >>


2014-08-26 

„Między Prosną a Wartą” w TVP 1

W sobotni poranek „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania zagościła u widzów programu „Dzień dobry w sobotę”  emitowanego przez TVP 1. Prezes naszej LGD Andrzej Szymanek oraz Kierownik Biura Marzena Kaczmarek na zaproszenie redakcji opowiedzieli o działalności naszej lokalnej grupy działania. Towarzyszyły im 2 połączone  orkiestry dęte z Łubnic i Dzietrzkowic. Utwory wykonywane przez orkiestry z towarzyszeniem mażoretek otworzyły i zamknęły poranny program telewizyjny.

  więcej >>


2014-08-25 

Zaproszenie na szkolenie

„Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania organizuje szkolenie, którego celem jest rozszerzenie wiedzy na temat nowego okresu Programowania 2014 – 2020, tworzenie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, ewaluacja obowiązującej LSR. Szkolenie odbędzie się w Krakowie, w terminie od 12 – 14 września 2014 r. Tematyka szkolenia:

  • Diagnoza obszaru objętego strategią rozwoju;
  • Identyfikacja problemów, ich przyczyn i następstw;
  • Projektowanie kryteriów oceny;
  • Ewaluacja wyników LSR;
  • Założenia do podejścia LEADER w nowym okresie programowania.

 

  więcej >>


2014-08-25 

Mixer Regionalny 2014

W słoneczną sobotę pracownicy biura naszej LGD w towarzystwie dwóch osób z wydziału promocji Starostwa Powiatowego udali się do Sieradza na  Mixer Regionalny 2014. Pod tą nazwą kryje się impreza promocyjna, której głównym celem jest prezentacja tego, co dzieje się w województwie łódzkim. Gminy oraz różnorodne organizacje, a także przedsiębiorcy mają okazję zainteresować szerokie grono osób swoją działalnością. Powstaje w ten sposób żywy obraz województwa łódzkiego, regionu ludzi aktywnych wykorzystujących lokalne zasoby dla rozwoju lokalnego.

  więcej >>


2014-08-20 

Nasza LGD w TVP 1

W ślad za programem „Klimaty i Smaki” mającym emisję 25 listopada 2013 r. realizowanym na zlecenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, działalność Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania na terenach objętych Lokalną Strategią Rozwoju została zauważona i doceniona przez publiczną stację telewizyjną. W dniu 23 sierpnia 2014 r. (tj. sobota) Prezes Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – LGD, Starosta Wieruszowski Andrzej Szymanek oraz Kierownik Biura – Marzena Kaczmarek – na zaproszenie TVP 1 wezmą udział w  programie transmitowanym „na żywo” pt. „Dzień dobry w sobotę”, realizowanym przez Telewizję Polską Programu Pierwszego (TVP 1) o godz. 8.00. Program ten stawia za zadanie przedstawienie oryginalności i dorobku Lokalnej Grupy Działania, bogactwa regionalnego, tradycji oraz pokazanie inwestycji dokonanych dzięki środkom finansowym dostępnym w programie LEADER. W Programie zaprezentuje się również lokalna Orkiestra Dęta z Łubnic. Wzięcie udziału w programie „Dzień dobry w sobotę”  jest niebywałą okazją do promocji obszaru „Między Prosną a Wartą” – LGD, a jednocześnie całego Powiatu Wieruszowskiego.

 

Obejrzyj program "Klimaty i Smaki" z udziałem naszej LGD.2014-08-06 

Lato w rytmie marsza

W dniach 1-3 sierpnia br. miało miejsce ciekawe wydarzenie kulturalne. 6 orkiestr z całej Polski uczestniczyło w przedsięwzięciu  pt. „Lato na marszową nutę”. Jest to projekt o charakterze szkoleniowym, który powstał z inicjatywy Orkiestry Dętej w Dzietrzkowicach i nawiązuje do cyklu koncertów „Lato na marszową nutę” organizowanych przez tę orkiestrę od wielu lat. Inicjatywa ta została rozwinięta w gronie samorządowców oraz członków organizacji pozarządowych z Pułtuska, Wieruszowa, Ogrodzieńca, Żytna i Krasocina.
Projekt odpowiada na potrzeby amatorskich orkiestr dętych w zakresie doskonalenia warsztatu muzycznego instrumentalistów oraz umiejętności choreograficznych mażoretek. Z uwagi na ponadregionalny charakter przedsięwzięcia projekt został sfinansowany ze środków Sekretariatu Centralnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW). Uznano, że projekt „Lato na marszową nutę” w istotny sposób wspiera działania na rzecz zachowania i ochrony tradycji oraz dziedzictwa i krajobrazu kulturowego wsi.

Wniosek do KSOW opracowała i złożyła Lokalna Grupa Działania „Między Prosną a Wartą”, która od wielu lat skutecznie inicjuje i realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.

Zajęcia warsztatowe odbywały się w Wieruszowie, Oleśnicy i Ostrowie Wlkp., a koncert finałowy miał miejsce w Dzietrzkowicach.

Zobacz relację filmową

  więcej >>


2014-07-28 

Zapytania o cenę - rozstrzygnięcie

W związku z ogłoszonymi przez „Między Prosną a Wartą” zapytaniami o cenę urządzeń biurowych w dniu 28.07.2014 r. zebrała się komisja złożona z przedstawicieli Lokalnej Grupy Działania „Między Prosną a Wartą” w celu wybrania najkorzystniejszych ofert. Komisja wybrała oferty, które spełniły wymagania zapytań ofertowych oraz były najkorzystniejsze cenowo.

Po analizie ofert na zakup niszczarki, komisja wybrała ofertę:

F.H.U. KRAWO Wojciech Chanulak, Posądza 64, 32-104 Koniusza.

 

Po analizie ofert na zakup laminatora, komisja wybrała ofertę:

Correct E. Mikas, J. Mikas, Sp.j., ul. Lawendowa 12/14, 98-220 Zduńska Wola.


Po analizie ofert na zakup dysku do archiwizacji danych, komisja wybrała ofertę:

KOM – PAP Office Partners, Niepołomicka 6, 93-467 Łódź.


Po analizie ofert na zakup aparatu fotograficznego z kartą pamięci, komisja wybrała ofertę:

DRAGON Sandra Szymczak, ul. Osiedlowa 13b/1, 41-710 Ruda Śląska.


Po analizie ofert na zakup programu kadrowo - płacowego, komisja wybrała ofertę:

Computer Center Marek Domagała, ul. Jerzego Waszyngtona 59, 42-200 Częstochowa.

 

Wszystkim, którzy zechcieli złożyć swoje oferty bardzo dziękujemy.2014-07-09 

Nowe zapytania ofertowe

Zapraszamy do składania ofert cenowych na urządzenia biurowe oraz program kadrowo-płacowy. Z zaproszeniami można zapoznać się TUTAJ .

Do składania ofert zapraszamy podmioty zajmujące się sprzedażą sprzętu biurowego.

Odnośnik do zapytań - menu z lewej strony pozycja "Zapytania ofertowe".

znalezionych: 223 na 23 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>
poniedziałek 22  września  2014Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona Internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ta strona przeglądana była 276565 razy.
Copyright © 2007-2010 by WS