Między prosną a Wartą
strona główna
2016-05-20 

Władze i członkowie LGD


Zarząd Stowarzyszenia

Teresa Piotrowicz
Prezes Zarządu
Andrzej Szymanek
Wiceprezes
Iwona Głowacka Skarbnik
Piotr Zawada
Sekretarz
Grażyna Wójciak Członek Zarzadu
Ewa Grela Członek Zarzadu

Skład Rady LGD

1. Kazimiera Chrobot 9.  Zenon Mruc
2. Józef Chwałek 10. Dariusz Rejman
3. Krystyna Czerniecka 11. Sylwia Olbińska
4. Leszek Dominas 12. Sylwester Skrzypek
5. Damian Drabikowski 13. Agnieszka Strzała
6. Iwona Gosławska 14. Andrzej Waligóra
7. Anna Jaśniak 15. Halina Zygmunt
8. Łukasz Merta  

Lista członków "Między Prosną a Wartą" - LGD

1.   Gmina Bolesławiec 39. Marek Kaleta
2.   Gmina Czastary 40. Jerzy Karsznia
3.   Gmina Galewice 41. Małgorzata Kiełbaska
4.   Gmina Klonowa 42. Justyna Konieczna
5.   Gmina Lututów 43. Piotr Kościański
6.   Gmina Łubnice 44. Magdalena Krasoń
7.   Gmina Sokolniki 45. Prakseda Kupietz
8.   Miasto i Gmina Wieruszów 46. Karolina Kurek
9.   Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary i Wiewiórka 47. Stanisław Lenart
10. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Radostów 48. Tomasz Malik
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Galewicach 49. Łukasz Merta
12. Stowarzyszenie Ekorozwoju Wsi Swoboda 50. Marzena Morga
13. Stowarzyszenie Gospodyń 'Wójcin nad Prosną" 51. Zenon Mruc
14. Ochotnicza Straż Pożarna Walichnowy 52. Elżbieta Nawrocka
15. Towarzystwo Rozwoju Polesia 53. Bogdan Nawrocki
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Gmina Klonowa 54. Krzysztof Nowak
17. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Osowa
     "Pod Kostrzewą"
55. Marek Nowicki
18. Stowarzyszenie Rozwoju Węglewic "Biała Góra" 56. Renata Pagacz
19. Elżbieta Adamczyk 57. Krzysztof Piasta
20. Elżbieta Augustyniak 58. Teresa Piotrowicz
21. Bożena Bak 59. Sylwia Prukop
22. Monika Bielenda-Wykrota 60. Lucjan Przybyła
23. Kazimiera Chrobot 61. Sławomir Różański
24. Gabriel Chróściński 62. Jarosław Siedlecki
25. Krystyna Czernecka 63. Jolanta Stawirej
26. Łukasz Dąbrowski 64. Agnieszka Strzała
27. Damian Drapikowski 65. Andrzej Szymanek
28. Jan Dudek 66. Jacek Świątczak
29. Marian Fita 67. Eugeniusz Toruński
30. Hanna Glińska 68. Andrzej Waligóra
31. Iwona Głowacka 69. Anna Wełna
32. Jacek Głowacki 70. Aneta Winkowska
33. Krzysztof Głuch 71. Adam Winkowski
34. Izabela Gnych 72. Grażyna Wójciak
35. Iwona Gosławska 73. Barbara Wyrwas
36. Monika Góralska 74. Piotr Zawada
37. Ewa Grela 75. Magdalena Żmidzińska-Kacyna
38. Robert Kaczmarek


Ta strona przeglądana była 738453 razy.
Copyright © 2007-2010 by WS