2013-05-27

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

W związku z udziałem "Między Prosną a Wartą" - LGD w warsztatach na temat identyfikacji produktów tradycyjnych i regionalnych - Smaki Ziemi Łódzkiej zapraszamy do złożenia oferty cenowej na przewóz uczestników tej imprezy. Oferty prosimy składać wyłącznie na formularzu zgodnym z wzorem zamieszczonym na naszej stronie internetowej w sposób opisany w Zaproszeniu do złożenia oferty cenowej.

Zaproszenie do złożenia oferty i Wzór formularza ofertowego.

2013-05-21

Ruszamy z 5 edycją Złotej Gruszy!

Już od dziś można zgłaszać swój udział w Wojewódzkim konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne Złota Grusza.

Jeśli chcesz, aby Twoje gospodarstwo dołączyło do grona tych najlepszych w regionie - nie ma na co czekać! Na laureatów czekają wysokie nagrody finansowe,
na wszystkich uczestników - promocja gospodarstw w pokonkursowym katalogu.

2013-05-14

Wyniki naboru

W dniu 13.05.2013 odbyła się rozmowa kwalifikacyjna i egzamin kadydatów, którzy złożyli aplikacje na stanowisko pracownika ds. projektów w naszym biurze. Do rozmowy i egzaminu przystąpiły 2 osoby, które wykazały się dużą znajomością zagadnień wymaganych do pracy na tym stanowisku. Wszystkim, którzy zanteresowali się pracą w naszym stowarzyszeniu bardzo dziękujemy.

Wyniki naboru

2013-05-14

Informacja o cyklu bezpłatnych szkoleń organizowanych z myślą o rozwoju kompetencji liderów lokalnych społeczności wiejskich województwa łódzkiego

Kurs przygotowany przez Instytut Spraw Obywatelskich i Grupę INSPRO, finansowany z środków Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego składa się z trzech bezpłatnych zjazdów tematycznych. Pierwszy z nich poświęcony jest integracji i zarządzaniu, jako fundamentom sprawnego i efektywnego zespołu. Drugi koncentruje się na kwestiach ekonomicznych – pozyskiwaniu i rozliczaniu środków z działalności organizacji oraz na zdobywaniu zasobów metodami pozagospodarczymi (fundraising, granting). Zwieńczeniem kursu są bloki poświęcone promocji i animacji – skoro wiemy już jak zbudować profesjonalnie działający zespół i jak pozyskać środki na jego działalność, najwyższy czas dowiedzieć się jak wypromować przygotowane przez nas działania i włączyć w nie innych.

2013-05-08

"Kolorowe Zagrody"

Stowarzyszenie Wiejskie „Zielona Przestrzeń” zaprasza do zapoznania się z publikacją „Kolorowe Zagrody”. Jej celem jest zainspirowanie mieszkanek i mieszkańców wsi do zakładania, bądź zachowania istniejących tradycyjnych wiejskich ogródków kwiatowych.

2013-05-06

SZKOLENIA & COACHING W PROJEKCIE "EKOEFEKTYWNI!" maj-sierpień 2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych

SZKOLEŃ & COACHINGU W PROJEKCIE "EKOEFEKTYWNI!".
maj-sierpień 2013

2013-04-25

Odwołanie posiedzenie Rady „Między Prosną a Wartą” zaplanowanego na 6 maja 2013r.

W związku z nie wpłynięciem odwołań od decyzji Rady z dnia 15.04.2013 r. posiedzenie Rady „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania w sprawie odwołań, zaplanowane na  6 maja 2013 r. na godz. 9.00 (poniedziałek) nie odbędzie się.

2013-04-25

Informuje się, że w dniu 2 maja 2013r. (czwartek)

biuro "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania

będzie nieczynne.

2013-04-22

Organizujemy Wyjazd na Smaki Ziemi Łódzkiej – poszukiwane KGW, zespoły i kapele ludowe oraz twórcy ludowi.

Szanowni Państwo!

„Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania w dniu 16 czerwca 2013 roku organizuje wyjazd na SMAKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ. W związku z powyższym poszukujemy chętnych do współpracy Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów/kapel ludowych/folklorystycznych oraz twórców ludowych. Impreza stanowi wspaniałą okazję do wymiany doświadczeń kulinarnych oraz budowania tożsamości kulturowej regionu łódzkiego w oparciu o ciągłość tradycji przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

2013-04-15

LGD zatrudni pracownika na zastępstwo

"Między Prosną a Wartą" - LGD ogłasza nabór na pracownika administracyjnego ds. projektów. Pracownik zostanie zatrudniony na zastępstwo.

Z ogłoszeniem można zapoznać się TUTAJ

<<< poprzednia -   5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   - następna >>>

środa 17  lipca  2024