strona główna
2019-09-10 

Relacja ze szkolenia dla NGO


W dniach 30 sierpnia - 1 września 2019 r. przedstawiciele 4 organizacji pozarządowych z terenu naszej LGD wzięli udział w szkoleniu połączonym z wyjazdem studyjnym pt. "Organizacje pozarządowe na obszarach wiejskich – współpraca i pozyskiwanie środków finansowych".

Szkolenie zostało zorganizowane przez Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019. Celem szkolenia było podniesienie wiedzy i umiejętności wśród członków organizacji pozarządowych w aspekcie pozyskiwania środków finansowych oraz podnoszenie jakości życia na obszarach wiejskich. Ponadto projekt w ramach, którego zostało zorganizowane szkolenie ma na celu ukierunkowanie świadomości członków organizacji pozarządowych na rzecz tworzenia partnerstw, czy to z sektorem publicznym czy prywatnym, celem zwiększenia zarówno skali jak i możliwości swojej działalności.

W szkoleniu oprócz przedstawicieli naszej LGD udział wzięli reprezentanci: Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Radostów oraz Kół Gospodyń Wiejskich ze Żdżar i Radostowa.  Podczas wyjazdu uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedstawicielami Stowarzyszenia  Łącka  Droga Owocowa, Góralskiego  Stowarzyszenia  Agroturystycznego oraz LGD Gorce-Pieniny.

Uczestnikom szkolenia dziękujemy za owocnie i miło spędzone trzy dni:)


wróć
  

Ta strona przeglądana była 1977472 razy.
Copyright © 2007-2010 by WS