2009-06-23

Warsztaty na temat identyfikacja produktów tradycyjnych i regionalnych

W dniu 21 czerwca br. w miejscowości Buczek koło Brzezin odbyły się pierwsze warsztaty pt. "IDENTYFIKACJA PRODUKTU TRADYCYJNEGO I REGIONALNEGO", organizowane przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego . . .

2009-06-22

Stowarzyszenie podpisało umowę o warunkach i sposobie realizacji lokalnej stratrgii rozwoju

Na zaproszenie Marszałka Województwa Łódzkiego, Pana Włodzimierza Fisiaka w dniu 18 czerwca 2009 roku Zarząd Stowarzyszenia "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania udał się do Łodzi w celu podpisania Umowy o Warunkach i Sposobie Realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju między Samorządem Województwa Łódzkiego,  a lokalnymi grupami działania wybranymi do realizacji LSR w działaniu Osi 4 Leader w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 . . .

2009-06-17

Już wkrótce wyjazd na warsztaty

Już w najbliższą niedzielę 21 czerwca br. przedstawiciele Stowarzyszenia "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania wyjadą na warsztaty pn. "Identyfikacja produktu tradycyjnego i regionalnego". Impreza ta jest organizowana przez Sekretariat Regionalnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego . . .

2009-06-17

Kolejny wniosek Stowarzyszenia został wyłoniony do dofinansowania.

Z przyjemnością informujemy, iż kolejny wniosek Stowarzyszenia "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania został przyjęty do dofinansowania.

Decyzja ta została podjęta uchwałą Zarządu Województwa Łódzkiego nr 622/09 z dnia 29 . . .

2009-06-06

Integracyjny rajd rowerowy w Lututowie

11 czerwca 2009 r. w Lututowie odbędzie się pierwszy z trzech integracyjnych rajdów rowerowych. Rajdy zorganizowane są przez nasze Stowarzyszenie w ramach projektu „Razem raźniej". Są one kontynuacja rajdów organizowanych od kilku lat przez proboszcza parafii w Lututowie . . .

2009-06-03

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Stowarzyszenie „Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym pn. „POWIATOWE WĘDRÓWKI ŚLADAMI PAŁACÓW, DWORÓW I OBIEKTÓW SAKRALNYCH", organizowanego we współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Wieruszowie oraz „Studiem Fotografii" Patrycja Maja Dzięglewska . . .

2009-05-21

Odbył się Jubileuszowy XXX Wojewódzki Rajd Rowerowy

W dniach 15-16 maja 2009r na szlakach rowerowych prowadzących przez powiat wieruszowski i nie tylko, spotkało się ponad 200 osób - uczestników Jubileuszowego XXX Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego . . .

2009-04-25

Walne Zebranie udzielilo absolutorium Zarządowi

Dnia 20.04.2009 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą" Lokalna Grupa Działania. Zasadnicze punkty Zebrania:

1. Wybór Przewodniczącego Zebrania. Został nim Pan Stanisław Lenart

2 . . .

2009-04-20

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia

20 kwietnia 2009 r. o godz. 16.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie w sali nr 27 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania.

W przypadku braku quorum zebranie odbędzie się w drugim terminie tego samego dnia
o godzinie 16 . . .

2009-03-13

XXX Wojewódzki Rajd Rowerowy w Wieruszowie

Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie Zarządu Województwa Łódzkiego do zadania pn.:„Jubileuszowy XXX Wojewódzki Rajd Rowerowy”. Rajd zostanie zorganizowany przez nasze stowarzyszenie wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wieruszowie . . .