strona główna
2015-06-22 

Nowe logo. Zwycięzca nagrodzony.

Nasze stowarzyszenie ma już nowe logo. Inspiracją była praca Rafała Wróbla. Została ona trochę zmodyfikowana, ale zasadniczy kształt i charakter został zachowany.

  więcej >>


2015-06-15 

Wyłoniono zwycięzcę konkursu na logo

W dniu 15 czerwca 2015r. odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej, której zadaniem było wyłonienie zwycięscy konkursu na znak graficzny (logo) stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania.

Z pośród nadesłanych 11 prac na zwycięzcę konkursu wybrano Pana Rafała Wróbla, którego praca spełniła wymogi zawarte w regulaminie konkursowym, jest czytelna i funkcjonalna oraz  w pełni oddaje charakter  naszej LGD. Praca Pana Rafała posłuży jako inspiracja do opracowania nowego logo stowarzyszenia „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania.   

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.2015-06-12 

Podsumowanie działalności naszej LGD

10 czerwca 2015 roku odbyła się konferencja podsumowująca wdrażanie inicjatywy LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013 na obszarze objętym działaniem „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania. Na sali restauracji Floriańska w Wieruszowie zgromadziło się ok 120 osób zaproszonych na tą specjalną okazję przez organizatora konferencji. Wszyscy byli związani z działalnością naszego stowarzyszenia. Obecni byli przedstawiciele beneficjentów, czyli organizacji, które uzyskały pomoc za pośrednictwem naszej Lokalnej Grupy Działania, a także osoby działające społecznie na rzecz lokalnej społeczności. Wszyscy oni mieli wpływ na pozytywny efekt naszego działania w ramach inicjatywy LEADER.

  więcej >>


2015-06-11 

Zaproszenie na rajd rowerowy

Drodzy Turyści

W tym roku, już po raz 36 spotkamy się na trasach „Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego”. Dzięki 35-letniej tradycji Rajd zjednał sobie wielu sympatyków, którzy wpisali udział w tej imprezie do kalendarza swoich wypraw turystycznych. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku nas nie zawiodą.

 Walory naturalne ziemi wieruszowskiej: czyste, ekologiczne środowisko, wspaniałe i rozległe lasy o specyficznym mikroklimacie, malownicze trasy widokowe, szlaki turystyczne, liczne zabytki oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa zagwarantują Państwu znakomity wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Na miłośników aktywnej turystyki czekają konne, rowerowe i piesze szlaki prowadzące przez najciekawsze miejsca powiatu.

  więcej >>


2015-06-08 

Zakończenie konkursu na logo naszej LGD

„Między Prosną w Wartą” - Lokalna Grupa Działania zawiadamia o zakończeniu konkursu na znak graficzny (logo) naszego stowarzyszenia.

Do biura LGD wpłynęło 11 prac konkursowych.

W dniu 15 czerwca br. prace konkursowe zostaną ocenione przez Jury składające się z pracowników biura LGD.

O wynikach konkursu poinformujemy Państwa w terminie do 18 czerwca 2015r.

 2015-05-28 

5 czerwca biuro nieczynne

Uwaga !!!

W dniu 5 czerwca 2015 r. (tj. piątek)
biuro „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.2015-04-23 

Ciekawy konkurs w Lututowie

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego współorganizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie. Konkurs ma na celu ochronę lokalnego dziedzictwa kulturowego, poprzez dokonanie dokumetacji wybranej kapliczki lub przydrożnego krzyża. Udział w tym konkursie może być ciekawą przygodą dla wszystkich, którym leży na sercu uratowanie pamiątek po naszych przodkach, a przez to zachowanie swojej tożsamości narodowej i kulturowej. 

 

Do pobrania:

Regulamin konkursu      

Karta zgłoszenia (format MS WORD)   

Karta zgloszenia (format PDF)2015-04-03 

Powstał nowy plac zabaw

Dzięki środkom pozyskanym za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Między Prosną a Wartą" w ramach "małych projektów" Gmina Wieruszów porawiła funkcjonalność placu zabaw przy Miejskim Ośrodku Profilaktyki Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Wieruszowie. Plac został wzbogacony o nowe urządzenia zabawowe.

Tutaj można dowiedzieć się więcej o tej inwestycji.

 2015-03-03 

Konkurs na logo "Między Prosną a Wartą"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nowy znak graficzny (logo) stowarzyszenia "Między Prosną a Wartą" - Lokalna Grupa Działania. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy i sympatycy naszego obszaru. Oczekujemy na prace graficzne w dowolnej postaci, zarówno w formie pliku elektronicznego, jak i tradycyjnego rysunku.

  więcej >>


2015-02-19 

"Seniorzy w akcji"

Rusza Konkurs „Seniorzy w akcji”  -  inkubator + dotacje 

Jesteś osobą 60+? Masz pomysł na działania w swojej społeczności, pasje i doświadczenia, którymi chcesz się podzielić?
Masz 18-35 lat i razem z osobą 60+ chcesz rozkręcić międzypokoleniową akcję?

Zgłoś pomysł na projekt społeczny. 
Dopracuj go przy wsparciu ekspertów i zdobądź dotację.

  więcej >>


2015-01-21 

105 wniosków dofinansowanych przez LGD

Piękny efekt działalności  naszego stowarzyszenia. Znamy już wyniki wszystkich przeprowadzonych naborów wniosków za pośrednictwem naszej LGD. Od 2010 roku stowarzyszenie przeprowadziło 17 naborów wniosków w ramach tzw. LEADER’a  (Oś 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013). Wszyscy beneficjenci, którzy złożyli wnioski w ostatnim roku podpisali już umowy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.

  więcej >>


2015-01-21 

Nagrody wręczone

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy, którzy przysłali do nas prawidłowe hasło z krzyżówki zamieszczonej w Biuletynie „Między Prosną a Wartą” otrzymali nagrody. Podkreślenia wymaga fakt, że pomimo znacznego stopnia trudności krzyżówki wszystkie odpowiedzi były prawidłowe. Oznacza to, że uczestnicy włożyli dużo wysiłku w odszukanie potrzebnych informacji. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

  więcej >>
znalezionych: 404 na 34 stronach
<<< poprzednia -   13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23   - następna >>>
NEWSLETTER
 
 
poniedziałek 21  czerwca  2021Copyright © 2007-2010 by WS