strona główna
2019-05-22 

Zaproszenie na jubileuszowy rajd rowerowy


Drodzy Turyści

W tym roku, już po raz 40 spotykamy się na trasach wojewódzkiego rajdu rowerowego. W tym roku nasz rajd obchodzi jubileusz.

Walory naturalne ziemi wieruszowskiej: czyste, ekologiczne środowisko, wspaniałe i rozległe lasy o specyficznym mikroklimacie, malownicze trasy widokowe, szlaki turystyczne, liczne zabytki zagwarantują Państwu znakomity wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Na miłośników aktywnej turystyki czekają konne, rowerowe i piesze szlaki prowadzące przez najciekawsze miejsca powiatu.

Tegoroczną imprezę organizuje „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania 8 czerwca 2019 r. Zapraszamy Państwo do licznego udziału w „Jubileuszowym XL Wojewódzkim Rajdzie Rowerowym”, gwarantujemy zdrowy, czynny wypoczynek, wiele wspaniałych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Mamy nadzieję, iż przy wspaniałej pogodzie w cudownym towarzystwie przy współpracy z przyjazną i fachową obsługa zwiedzą państwo naszą gościnna ziemię.

W celu lepszego poznania walorów turystycznych Regionu Łódzkiego w bieżącym roku wzorem lat ubiegłych proponujemy uczestnikom rajdu udział w konkursie krajoznawczym pn. „Walory kulturowe i krajoznawcze Województwa Łódzkiego” w roku jubileuszu 100-lecia Województwa, w którym przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia na trasach Jubileuszowego XL Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego.

 Z turystycznymi pozdrowieniami

   „Między Prosną a Wartą” – Lokalna Grupa Działania

Do pobrania:

  1. Program imprezy
  2. Regulamin XL Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego
  3. Karta zgłoszenia na XL Wojewódzki Rajd Rowerowy
  4. Oświadczenia uczestników
  5. Regulamin konkursu krajoznawczego pn. „Walory kulturowe i krajoznawcze Województwa Łódzkiego w roku jubileuszu 100-lecia Województwa.
  6. Karta zgłoszenia uczestników na konkurs krajoznawczy pn. „Walory kulturowe i krajoznawcze Województwa Łódzkiego.

wróć

Ta strona przeglądana była 1938279 razy.
Copyright © 2007-2010 by WS